תכנון אדריכלי

project
בניה מסחרית
project
עיצוב מוסדות חינוך
project
תכנון בתי מלון
project
תכנון בתי מגורים
תכנון אדריכלי

תכנון אדריכלי הוא תהליך
מרגש שבא ליצור יש מאין.

לתכנון ויצירת מבנה במקום והפיכת החלום למציאות. לשם כך תמיד נתחיל בהבנת הרצונות והצרכים האישיים, נשלב אמצעים טכנולוגיים להבנת המרחב ונלווה את השינוי לאורך כל הדרך. תכנון אדריכלי מדעי מתייחס למבנה הכולל, אך יורד לפרטי פרטים ונודע בנקודות הקטנות ביותר.

הסתמכות על כלים מדעיים
בשילוב מגע עיצובי הופך שטחים
עירוניים לשוממים ומעניינים.

יוצר בניינים ומבנים שמשתלבים היטב בסביבה ונעימים לעין. גורם לתלמידים לרצות להיכנס לבית הספר וללמוד בסביבה בריאה ומסקרנת.

תכנון בתי מלון וצימרים מוביל
לתחושת WOW

כבר מהמפגש הראשון של הלקוחות עם המבנה והתחושה נמשכת לאורך כל השהות במקום. בבית הפרטי, תכנון אדריכלי מדעי יוצר פרויקטים מותאמים אישית ששמים את הלקוח והמשפחה במרכז. נעצב את המבנה כולו, נקפיד על נראות מושלמת מבחוץ, חלוקה נכונה של המבנה מבפנים ולעיצוב שנעים להיכנס אליו בכל יום מחדש.

wave
תכנון אדריכלי שהעיניים אוהבות

העיניים שלנו מדברות ללא מילים. כשהמרחב תוכנן ועוצב באופן מדויק, התוצאה היא נינוחות, התרגשות חיובית ורצון להיכנס אל תוך המבנה. מסיבה זו אנו נשענים בתהליך על מדדים מדעיים טכנולוגיים ובתוך כך מביאים את הטאץ' העיצובי שלנו לתכנון. הבנת המרחב והתעדכנות במגמות העיצוב האחרונות, יוצרים את החללים המושלמים אשר מביאים בחשבון את יחסי הפנים והחוץ, את יחסי האנשים ומנצלים את המרחב בצורה המיטבית. תהליך התכנון מכיל בתוכו הבנה מעמיקה של הצורך והבאת פתרונות מותאמים באופן אישי.

מהתכנון הראשוני ועד לטאץ' הסופי

ב SDL אנו מלווים את הפרויקט לאורך כל הדרך. מאיתור הרצונות והבנת הצרכים, דרך הפקת תוכניות בניה ועד לבחירה מתאימה של צבעי הקירות, הנחת המדפים ואפילו בחירת המנורות, התמונות והאלמנטים הקטנים ביותר. במסגרת השירותים שלנו, נבין, נציע, נשתמש בכלים מדעיים ואלמנטים מרגשים מעולם העיצוב ותמיד, תמיד נשים אותך במרכז. אנו נפתח את הקונספט תוך הישענות על הנתונים הקיימים. נכין את התוכניות כך שיהיו מוכנות להגשה לרשות המקומית (גרמושקה) ונבצע שינויים על לקבלת אישור הבניה. הפרויקט חשוב לנו ונתמוך בו באופן מלא, מולך ומול שאר אנשי המקצוע.

שירות תכנון אדריכלי כולל:

השירות כולל יצירת תוכניות מפורטות ותמיכה בפרויקט לכל אורכו. אנחנו מסתכלים על התמונה הגדולה וככל שהפרויקט מתקדם כך נרד לפרטים הקטנים ביותר, עד ליצירת מבנה בעיצוב שמתאים ללקוחות.

image

יצירת תוכנית והגשת גרמושקה

פיתוח קונספט ותכנון הפרויקט.

הכנת הפרויקט להגשה לעירייה
כולל תוכניות מלאות
(חזיתות, חתכים, פיתוח, חישוב שטחים).

הגשת התוכניות, תיאום,
הצגת שינויים על פי דרישה,
קבלת אישורי בניה.

תמיכה אדריכלית בפרויקט

פיתוח רישומים מפורטים לבניה
ותיאום עם המעצב.

פיתוח חלקים ומכלולים סטנדרטיים,
אוסף מפרט וחישוב כמויות.

פיתוח רכיבים וחלקים לא
סטנדרטיים בהתאם לבקשה האישית של הלקוחות.

בואו נדבר

רוצה להעניק לחלל שלך את הטאץ' המדויק שיעניק לך חוויה יום יומית במקום?
זה הזמן להשאיר פרטים בטופס או להתקשר ונראה מהי הדרך הנוחה ביותר
להתקדם.

צרו איתנו קשר
image
image
image
פרויקטים אדריכליים שליווינו:
image