עיצוב שיווקי

project
עיצוב משרדים
project
עיצוב קליניקות
project
עיצוב חנויות
project
עיצוב שלקוחות אוהבים
עיצוב שיווקי

הבלטת הייחודיות של העסק

עיצוב ממותג מתחיל מהבנת המהות העסקית והבלטת הייחודיות שלו. לשם כך נוכל להתבסס על תוכנית עסקית וניתוח SWOT שכבר נעשו או להכין אותם בעצמנו. לאחר שנגיע למהות נקבל החלטות שנוגעות לעיצוב הפנים ונעצים את החוזקות של העסק.

הסתמכות על כלים מדעיים

והכלים המדעיים ישמשו אותנו כדי לגרום ללקוחות להרגיש נפלא כשהם מגיעים אליו. המדע מאפשר לנו לדעת מה מושך את המבט, מה יגרום ללקוחות להרגיש הרבה יותר טוב במקום ובהתאם נתחיל את תהליך התכנון והעיצוב.

התאמת העסק לסושיאל מדיה

למדיה החברתית יש עוצמה. העיצוב של העסק צריך להיות מותאם לרשתות החברתיות ולכן נקפיד לחשוב גם איך העסק מצטלם. החוויה היא לא רק של המוצר או השירות אלא של כל החושים וכשהיא מעולה, כיף לצלם אותה ולשתף עם כולם.

wave
עיצוב שלקוחות אוהבים

ההשקעה בעסק היא עצומה ולכן הציפיה היא שהלקוחות יתרשמו כבר מהשנייה הראשונה שהם נכנסים אליו. בעיצוב ממותג אנחנו יוצרים עיצוב שלקוחות אוהבים. שלקוחות אוהבים להיכנס אליו, לקבל בו שירות, לקנות בו ושכיף לשתף אותו עם אחרים. אנחנו שמים את הלקוח בקדמת הבמה, מחברים את הערכים המרכזיים ומביאים את כל אלה לידי ביטוי באלמנטים הקטנים ביותר. התוצאה היא עסק שכולם נהנים להיות בו.

לאורך כל הדרך – העסק שלך במרכז

ב-SDL אנחנו מלווים את הפרויקט לאורך כל הדרך ומקפידים לשים את העסק שלך במרכז. החל מהבנת המטרות שלך, איתור החוזקות ועד לקריאייטיב. חשוב לנו שהלקוחות שלך ייהנו מכל מה שיש לך להציע ולכן העסק תמיד יהיה במרכז. בתהליך העיצוב נקפיד על תכנון שמתאים לחלל, לתקציב ונדאג שכל האלמנטים הנכונים יהיו בדיוק במקום המיועד להם. נשלב בין הטעם האישי שלך, המטרות של העסק ובין כלים מדעיים שיעזרו לנו ליצור חלל מושלם.

שירות עיצוב שיווקי כולל

השירות כולל ליווי מלא, משלב האבחון של העסק דרך יצירת ניתוח SWOT אם עוד לא קיים, מציאת ערכי המותג ועד ליצירת חלל שנראה ומרגיש נפלא. נתחיל מבחינת התמונה המלאה ונרד לפרטים הקטנים ביותר של העיצוב.

 

 

image
בואו נדבר

רוצה להעניק לחלל שלך את הטאץ' המדויק שיעניק לך חוויה יום יומית במקום?
זה הזמן להשאיר פרטים בטופס או להתקשר ונראה מהי הדרך הנוחה ביותר
להתקדם.

צרו איתנו קשר
image
image
image
פרויקטים אדריכליים שליווינו:
image