עיצוב דירה "מחיר למשתכן" בראש העין

הדירה, אשר ממוקמת על הרי הכרמל עם נוף לים, מיועדת למשפחה שמאופיינת באהבה, תמיכה הדדית, אנושיות וחמימות. רצינו ליצור עבור המשפחה המקדימה עיצוב עוטף, מגן, חמים ונעים במיוחד.

גלריית תמונות
  • מיקום:

    חיפה, ליד הים

  • שטח:

    130 מ"ר

  • ייעוד:

    דירה למשפחה עם 2 בנות בוגרות

סגנון

אנחנו מאמינים שסגנון עיצובי אחד לא יכול לשרת תמיד את כל בני הבית. לכל אחד ואחת יש את העולם הוויזואלי האישי. ב-SDLAB אנחנו משלבים בין האהבות של כל בני הבית ומצליחים לתת לו מגע אישי ייחודי שכולם יצליחו להתחבר אליו. בדירה זו, הבנות התחברו לסגנון הנורדי החמים וההורים העדיפו את הסגנון הכפרי. לכן, שילבנו מספר סגנונות: נורדי, כפרי, נגיעות של עיצוב קלאסי והדובדבן שבקצפת – הוספת GLAM כי נשים כל כך יפות חייבות לגור בבית שמשדר יוקרה.

צבעוניות

הצבע שהוביל את הבית והיה הצבע העיקרי הוא הלבן השבור. הוא מאפיין את הסגנון הכפרי ונתן תחושה נעימה בבית. בכל חדר הוספנו צבעים שהדגישו את האישיות של מי שמתגורר בו. בחדר של ילדה אחת שילבנו גם צבעי מנטה ואפור ולילדה השנייה בחרנו לשלב צבעי ורוד עתיק ושחור. חדר השינה של ההורים זכה לנגיעות של טורקיז וחום והסלון קיבל בנוסף ללבן השבור גם את הבז' וצבע של ים עמוק (בין כחול לטורקיז). כך יצא שכל חדר קיבל אופי משלו שמתאים בדיוק למי שגר בו.

אקססוריז

ניגוד בין החומרים יוצר שכבה נוספת של רכות. ישנם פריטים רבים שנעים לגעת בהם ומוסיפים למרחב נינוחות ויזואלית ותחושתית. רצינו לשלב בין מראה יוקרתי בבית לבין חמימות ורכות ולכן הוספנו נקודות של זהב. השתמשנו בנברשות, מסגרות לתמונות ואלמנטים דקורטיביים על הקיר, במינון מדויק. אביזרים נוצצים יוצרים אווירה רומנטית מהודרת והם נבחרו בקפידה ובכמות הנכונה.

מכתב המלצה

 

אלין ניבין היקרה ,תודה רבה על בית החלומות שלנו, על סבלנותך, על מאות תשובות לשאלותינו, על תחושת היופי, על הנוחות שאנו חשים מדי יום בזכותך. אנו מאחלים לך הרבה מאוד יצירות מדהימות והצלחה רבה!

 

 

 

 

לסיכום

כל אלמנט בבית נבחר תוך התחשבות במדע. בבית חמים אין מקום לקירות ריקים ולכן על הקירות בבית מופיעים אלמנטים שונים שמאפשרים לעין להתמקד עליהם, בלי תחושה של עומס. התוצאה הייתה בית נינוח למשפחה חמה עם המון אהבה ושמחה.

wave