עיצוב פנים

עיצוב פנים מדעי מסתמך על תגובות העיניים למרחב. הוא משלב בין טאץ' ייחודי לבין כלים מדעיים ויוצר סביבה נעימה ומרשימה שמתאימה בדיוק למטרות במקום. תודות לגישה המדעית, העבודה במשרד הופכת לאפקטיבית יותר, חנויות מושכות אליהן יותר קונים ומחזור המכירות עולה, תגובותיהם של הלקוחות לחדרי המלון לא מאחרות לבוא ונעים יותר לגור בבתים מעוצבים.

הגישה המדעית מסתמכת על כלים מדידים, אך היא לא עומדת בפני עצמה. נדרשת גישה עיצובית, הבנת המרחב, זיהוי נקודות החוזקה בחלל ורעיונות עיצוביים חדשניים. כשהמדע פוגש את העיצוב – אי אפשר להתעלם מהתוצאה.

project
עיצוב משרדים
project
עיצוב חנויות
project
עיצוב חדרי מלון
project
עיצוב פנים לבית
לתת לעיניים לדבר

העיניים שלנו ושלך מגיבות למרחב. הן קולטות הכל ויקבעו את התחושה שלנו במקום. לכן, אנחנו מביאים לכל תהליך עיצוב פנים אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ומבצעים מעקב עיניים לפני קבלת ההחלטות. שיטת המעקב מאפשרת לנו להוציא את המירב מהחלל:

נהפוך משרדים מלאי סטרס
לרגועים ופרודוקטיביים.

נהפוך חנויות מנומנמות
לפעילות ומוכרות.

נעניק ללקוחות חוויית WOW מרגע
הכניסה למלון ולאורך כל השהות.

נעניק לכל חדר בבית
את המגע המיוחד שלו.

wave

עיצוב פנים – התהליך

ב-SDL נשלב בין כלים מדעיים לבין טאץ' עיצובי המותאם באופן מושלם לחלל. 
נלמד על הסביבה כל מה שניתן, נשלב כלים טכנולוגיים לבחינת מעקב העיניים, נתייחס לכל פרט במרחב וחשוב מכל, נשים אותך במרכז.

הכניסה לחלל ולחדר יכולה להיות הרבה יותר מרגשת.
 העבודה יכולה להיות נינוחה והעיצוב תמיד צריך לעבוד ולשרת אותך. בתהליך נלמד כל מה שאפשר על הסביבה ונבין כיצד העיניים שלנו מגיבות אליה. נמצא את המענה המושלם לכל בעיה, אתגר ונדגיש את היתרונות שכבר קיימים במקום.

בתהליך העיצוב נעבור על כל נקודה ופרט: 
נעצב את התאורה, נשפר את האקוסטיקה, נבחר את הצבעים הנכונים, נשלב בין חומרים ונעניק למקום את הנראות המושלמת. אנו נהיה שם לאורך כל הדרך. משלב הגדרת הצורך, יצירת התוכניות ועד לפיקוח על ספקים ואנשי המקצוע השונים שייכנסו למקום ויבצעו את השינויים.

בואו נדבר

רוצה להפוך את החלל הנוכחי למרחב שיהיה FINE? זה הזמן להשאיר פרטים בטופס או להתקשר ונוכל להתקדם.

wave
image
image
image
image