משרדי חברת ליבנת פורן בתל אביב

כולנו מכירים את צמד המילים שטבעה לבנת פורן לפני למעלה מ 19 שנה ולצערנו מקרים של מחלות או פציעות עלולים לפגוש כל אחד ואחת מאיתנו במהלך החיים – ילד עם בעיות רפואיות המשפיעות על התפקוד של המשפחה כולה, מחלה העשויה לגרום לנו לאובדן כושר עבודה, הורה שמצבו הרפואי הולך ומתדרדר, אח או חברה שנפצעו בתאונת עבודה. ישראלים רבים הסובלים מבעיה רפואית אינם מממשים את זכויותיהם החוקיות.
בין אם מדובר בחוסר מודעות, סלידה ופחד מביורוקרטיה, או פשוט מבוכה – אנשים רבים שוכחים שזכויותינו הרפואיות הן לא "טובה" שמעניקים לנו מוסדות המדינה, הן מגיעות לנו ע"פ חוק והרווחנו אותן ביושר ובתשלום. בנוסף, רבים מהגופים האמונים על טיפול בזכויותינו הרפואיות סובלים מעודף ביורוקרטיה ונגישות נמוכה לציבור, חלקם אף מערימים קשיים ביורוקרטים וחסמים מקצועיים ורגשיים.

בשנת 2003  הקימה לבנת פורן את חברת "לבנת פורן-זכויות רפואיות" כדי לתת מענה לציבור גדול של אזרחים הזקוקים לסיוע בתהליך מימוש זכויותיהם הרפואיות אל מול רשויות המדינה ומוסדות שונים ובראשן ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח, וקרנות פנסיה.

תהליך מימוש הזכויות הוא תהליך רפואי ומשום כך אנו מספקים שירות רפואי הכולל חוות דעת רפואית, הצוות המלווה של החברה מונה כ-150 עובדים וכ-25 רופאים בעלי ידע מקצועי וניסיון עשיר וממושך במימוש זכויות רפואיות של אלפי לקוחות ובאלפי מקרים שונים. פעילות החברה מכסה את שלושת המישורים המרכיבים את מימוש הזכויות הרפואיות: הרפואי, הביורוקרטי והרגשי.

גלריית תמונות
  • מיקום:

    מגדלי אזריאלי תל אביב

  • שטח:

    1300 מ"ר (קומה 14 שלמה)

  • ייעוד:

    משרדי החברה

סניף תל אביב

מגדלי עזריאלי, המגדל העגול

דרך מנחם בגין 132 קומה 14, תל אביב

מיקוד: 6107002

שתי דקות הליכה מתחנת "רכבת השלום".

ניתן להגיע גם ישירות מתוך הקניון.

כל הקווים המגיעים למרכז עזריאלי, הקריה, או תל אביב השלום

wave