ייעוץ לעיצוב מדעי

שינוי במשרד
icon icon
חידוש החנות
icon icon
טאץ' ייחודי בבתי המלון
icon icon
ייעוץ לפני עיצוב הבית
icon icon
ייעוץ עיצוב מדעי מתאים לחללים שונים ולאלו אשר רוצים לקבל לעצב לבד

אבל להסתמך על המדע ועל עצות המקצועיות. הגישה המדעית בוחנת את מעקבי העיניים ומיושמת בעיצוב החלל. בין אם מדובר על עיצוב המשרד, שינויים במרחב של החנות, התאמה מושלמת של חדרי המלון ובין אם מדובר על עיצוב חדרי הבית, העיצוב המדעי מוביל לתמיד ל-WOW ולדיוק.

למי מתאים הייעוץ שלנו?

הייעוץ מתאים לאלו אשר רוצים לדעת אילו שינויים כדאי לעשות במרחב ורוצים ליישם אותם באופן עצמאי.
הוא מתאים לבעלי משרדים שמעוניינים לשפר את העבודה במקום. לחנויות שרוצות להגדיל את מחזור המכירות ואידאלי לבתי מלון וצימרים ביצירת מהפכים קטנים שעושים הבדלים גדולים.
לקוחות פרטיים יכולים ליהנות מתהליך הייעוץ במספר מצבים: לצורך שינוי קטן במרחב של בית בשכירות, לפני רכישת נכס מתוך מטרה להבין כיצד ניתן יהיה לעצב אותו בהמשך, לעיצוב של חדר יחיד בבית ובתהליך רכישת נכס להשקעה.

image
image image
לעבוד לבד – עם תוכנית ברורה

תהליך הייעוץ מתאים לכל מי שרוצה לעשות שינוי במבנה באופן עצמאי אך לפי תוכנית מסודרת ובתכנון מקדים של אנשי מקצוע. את התוכניות נכין תוך התחשבות בגורמים הבאים:

image
הצורך של המקום

בשלב הראשון נרצה לדעת מה המצב הקיים ומה המטרה שלך. הכוונה שלנו היא ליצור תוכניות ששמות אותך במרכז.

image
תנועות העיניים

העיניים אומרות הכל, גם בלי שנצטרך להשתמש במילים. בתהליך נבחן את תנועות העיניים במרחב כדי לאתר את האזורים הבעייתיים ואת החוזקות של המקום.

image
הטעם האישי שלך

המטרה שלנו היא ליצור תוכנית עבודה שתגרום לך להתרגש. לשם כך נבקש להכיר אותך, את הטעם האישי שלך ונביא את האישיות שלך לתוך התוכנית.

image
לעבוד לבד – עם תוכנית ברורה
icon
ב SDL אנו עובדים בהתאם לצרכי הלקוחות.

ברור לנו שישנם לקוחות שירצו שנלווה אותם לאורך כל הדרך, משלב ההתעניינות ועד לפרט האחרון. תהליך זה לא מתאים לכולם, אך בכל מקום העיניים שלנו מדברות ולכן אנו מציעים גם ייעוץ עיצוב מדעי.

icon
התוכניות שלנו יאפשרו לך להפוך את המשרד המתוח לרגוע או את המנומנם לאפקטיבי.

הן יעזרו לך לשנות את החנות ולגרום ללקוחות רבים להיכנס פנימה ולקנות יותר. בעזרת התוכניות גם חדרי המלון הלובי וחדרי הצימרים יוכלו להעניק חוויה ייחודיות. התוכניות יעזרו לך לעצב כל חדר בבית, למגורים נעימים יותר ולהפוך את הנכס הנוכחי שלך לאטרקטיבי יותר.

image

תהליך העיצוב מרגש ושם אותך במרכז. המדע, הטאץ' העיצובי והתוכניות, ישרתו אותך ויעזרו לך להשיג את המקסימום מכל חלל.

image
בואו נדבר

רוצה להפוך את החלל הנוכחי למרחב שיהיה FINE? זה הזמן להשאיר פרטים בטופס או להתקשר ונוכל להתקדם.

image image