חנות קוסמטיקה

החנות ממוקמת על שפת הים של עיר הבילויים, אילת. בתוך מבנה של מלון יוקרה לא יכולה להיות סתם חנות, היא חייבת לשדר יוקרה וסטטוס. קהל היעד שמגיע לחנות הן נשים בנות 45 פלוס, שיודעות ואוהבות לטפח את עצמן בעזרת קוסמטיקה מקצועית ורצינו להעניק להן חוויית קנייה מושלמת כבר מהצעד הראשון בחנות.

גלריית תמונות
  • מיקום:

    בוטיק אסתטיקה, אילת

  • שטח:

    40 מ"ר

  • ייעוד:

    חנות לקוסמטיקה מקצועית

סגנון

שילוב בין ניגודים תמיד יוצר משהו מיוחד. כאן התמזגו סגנון הפרובנס שמתאפיין שמלא בחן והסגנון המודרני העכשווי. השתמשנו בקווים ישרים, זכוכיות ותאורה נסתרת כדי להוסיף ל-GKAM של המקום. כל פריט ואלמנט נדרש בחלל ותפקידו להרשים את הנשים שמגיעות אל המקום.

 

 

 

 

 

צבעוניות

בחרנו בצבעים שקטים של גווני כרמל וענבים בשלים. הצבעים מתאימים בדיוק לקהל היעד, לנשים מכובדות שיודעות מה הן רוצות מהחיים ומבינות כיצד לקבל את זה. כל דקה במקום חייבת לשדר בדיוק את האווירה הרצויה, לשדר שהיה שווה להיכנס לחנות.

אקססוריז

המטרה שלנו – לתת ללקוחה להרגיש רצויה ושהיא במקום הנכון. המשימה – ליצור אווירה בה כל לקוחה תרגיש בנינוחות. הוספנו תמונות של שנות ה-60, פורטרטים של סלבס מאותה תקופה ופריטים קטנים, חמודים ומפתיעים בכל פינה. כך יצרנו תחושה של נוסטלגיה, רומנטיות ורגשנות. במקום כזה כיף לקנות.

תאורה

המוצרים אשר נמכרים בחנות לא זולים. אנחנו רצינו ליצור אווירה שתדגיש כל פרט ולשם כך בחרנו במדפי זכוכית ותאורה מסביב. האור שמגיע לכל מדף מאיר את המוצרים ועוזר ללקוחות להרגיש אותם.

בתקרה בנינו תאורה נסתרת לכל אורך החנות וכך נתנו תחושה של מקום גדול יותר. התאורה עוטפת את החלל בעדינות ובו זמנית לא משאירה מקומות חשוכים או נסתרים. בנוסף, הצבנו מראה מהרצפה ועד לתקרה וכך השגנו תחושה של מבנה פתוח עוד יותר ושל כניסה לארמון (תחושה שכל כך אהובה על ידי לקוחות החנות).

אמצעים נוספים

החנות מושכת את הלקוחות להיכנס פנימה כבר מהצצה ראשונה. הקיר החיצוני עוצב במדבקה אשר מדברת מיד אל קהל היעד. הכניסה למקום מלווה בריח מיוחד שמעורר געגועים נוסטלגיים והמוזיקה העדינה משלימה את התחושה שרצינו ליצור. עמדות המוצרים צמודות זו לזו ונותנות תחושה של שפע ומעודדות את הלקוחות להצטרף למועדון האקסקלוסיבי של החנות.

כל פרט נבחר בקפידה כדי להעניק חוויית קנייה בלתי רגילה. חוויה טובה ללקוחות גורמת לרווחים גדולים יותר ולרצון לחזור שוב לחנות.

מכתב המלצה

אנו  מודעים  למעצבת המעולה אלין ניבין על מקצועיות בעבודה וגישה אישית.

למצוא מעצבת שמבינה את הראש שלנו ויכולה לתכנן מרכז BOUTIQUE AESTHETICS  שכולל וחנות לקוסמטיקה מקצועית ונותן את טיפולי היופי תחת קרות גג אחת – לא היה פשוט. קיבלנו חורבה של 30 מטר, ואלין הצליחה להוציא ממנו את המקסימום, לנצל כל ס"מ, להבין את הצרכים שלנו ולמצוא פתרונות אופטימליים בפרק זמן קצר ביותר.

המקום מדהים ואנשים לא יוצאים בלי לקנות משהוא!

אנחנו מרוצים מאוד משיתוף הפעולה שלנו,  ומקווים להמשך של הקשרים העסקיים בסניפים הבאים! 

אם אתם רוצים ליהנות מהעבודה המקצועית של המעצב, אנחנו ממליצים לפנות לאלין ניבין!

All pictures by @Dima Polivkin unless marked otherwise

wave