הום סטיילינג לבית

  • עיצוב פנים ללא שיפוץ
  • עיצוב קליניקות
  • עיצוב משרדים
  • עיצוב בתי מלון וצימרים
wave

כל חלל וחדר יכול לקבל מראה חדש, מרשים ומעוצב, בלי להיכנס לשיפוץ. גם בלי שבירת קירות, הרמת מרצפות וכניסה לשינויים גדולים, אפשר לקבל את המראה המושלם. תהליך הלבשת החדר או החלל נקרא "הום סטיילינג" ואנחנו מיישמים אותו לא רק בבתים אלא גם במשרדים, בתי מלון, צימרים וחנויות.

תהליך הלבשת החלל דורש יצירתיות, איתור נקודות החוזקה והחולשה של המקום וגישת קיימות שמאפשרת להשתמש במה שכבר קיים וטוב למקום. העיצוב המושלם מתקבל לאחר תשאול מעמיק, הבנת הדרישות שלך ולאחר שהשתמשנו בכלים מדעיים לאבחון החלל

הום סטיילינג – לא רק לבתים

המונח "הום סטיילינג" מתייחס בדרך כלל לבתים, אך אנחנו, ב-SDL מיישמים אותו בכל מבנה. ברגע שעולה הצורך לשנות את המראה של החנות, לשפר את האווירה במשרד, להעצים את תחושת החופש בחדרי המלון או הצימרים וכל זה בלי להיכנס לתהליך של שיפוץ, נבצע סטיילינג.

בתהליך נשתמש במה שכבר קיים, נוציא את מה שמיותר, נכניס אלמנטים גדולים וקטנים שיעשו הבדלים משמעותיים בחדר ולמעשה ניצור עיצוב חדש לחלוטין, בלי לשבור קירות וליצור לכלוך. זהו תהליך מדויק כשכל פרט נבחר בקפידה, בפינצטה ומותאם באופן מושלם למקום. תודות לכלים טכנולוגיים מתקדמים נוכל לבחון את תנועת העיניים במרחב והבין את הצורך, גם בלי מילים. העיניים יודעות להגיד לנו האם החלל מעייף, מעורר סטרס או האם הוא מעודד פעילות או מרגיע. אבחון מקדים מאפשר לנו לצאת לתהליך עם מידע מדויק והבנה כיצד לעצב את החלל כך שתתקבל התוצאה אליה אנו רוצים להגיע.

תהליך הום סטיילינג והלבשת המרחב כולל:

בשלב הראשון של התהליך מתבצע תשאול. נרצה לדעת מהם הצרכים של המקום. מה חשוב לך להשאיר ומה חסר במרחב. נבקש לשמוע ממך על צבעים אהובים, סגנון עיצובי שמדבר אליך ונרצה להכיר אותך ולשמוע ממך כמה שיותר בקשות.

בשלב השני נחבר בין העולם המדעי, התקציב שהוגדר לפרויקט, לרצונות וניצור קונספט. תכנון נכון של החלל יוביל לניצול מיטבי של התקציב ויאפשר לנו לרכוש את כל הפריטים הנכונים לחלל. התכנון מתבצע בכל עבודה ולפני הלבשת כל חלל: חנויות, משרדים, בתי מלון, קליניקות ובתים.

בשלב השלישי נקנה את כל הפריטים ונשתמש באלו שכבר קיימים במקום בצורה חכמה. שילוב של חדש לצד קיימות יאפשר לנו להלביש את המקום, תוך שמירה על מסגרת התקציב. במידת הצורך יתבצע פיקוח על ספקים. התוצאה לה ניתן לצפות בסיום שלב זה היא לא פחות מ-WOW.

בואו נדבר

רוצה להעניק לחלל את הטאץ' המדויק שיעניק לך חוויה יום יומית במקום? זה הזמן להשאיר פרטים בטופס או להתקשר ונראה מהי הדרך הנוחה ביותר להתקדם.